Strona domowa Andrzeja Dzianotta - Narty

Powrót - strona główna

Serfaus grudzień 2010

Kolejny pobyt w SERFAUS-FISS-LADIS. Własny dojazd samochodem na tzw. "Pierwszy Śnieg". Tym razem zakwaterowanie w pensjonacie w centrum miasteczka ok. 500 m od głównej stacji kolejek linowych. Okazało się, że lokalne metro (stacja obok pensjonatu), składające się z jednego wagonu, jeździ co 5 min. i dowozi do stacji wyciągów. Super wygoda. W tym roku zakwaterowanie nieco tańsze ale skipass trzeba kupić (zniżka). Warunki śniegowe wspaniałe ale mroźno. Na Pezit w cieniu -36 st.C.

Zillertal marzec 2010

Dolina Zillertal. Własny dojazd i zamieszkanie w Hippach. Wyjazdy do okolicznych stacji narciarskich jak Arena, Gerlos, Hintertux, Penken. W jedno popołudnie odwiedziliśmy Insbruck.

Mt.Blank marzec 2009

Dolina Aosty. Wyjazd na narty z biurem turystycznym Text-Tourist z Bydgoszczy. Zakwaterowanie w Courmayeur (Włochy). Autokar na miejscu więc wyjazdy do okolicznych stacji narciarskich jak La Thuile i Pila.

Serfaus grudzień 2008

Tyrol SERFAUS-FISS-LADIS. Własny dojazd samochodem na tzw. "Pierwszy Śnieg". Zakwaterowanie w hotelu "przez płot" z dolną stacją 3 różnych wagoników. Skipass za darmo("Pierwszy Śnieg"), super warunki.

Zell Am Ziller i Mayrhofen luty 2008

Wyjazd na narty z biurem turystycznym Text-Tourist z Bydgoszczy. Zakwaterowanie w Zell am Ziller (Austria).

Eiger 2007

Wyjazd na narty z biurem turystycznym. Zakwaterowanie w Lauterbrunnen. Jednego dnia wieczorkiem wycieczka do Interlaken

Maternhorn marzec 2005

Wyjazd na narty z biurem turystycznym Text-Tourist z Bydgoszczy. Zakwaterowanie w Cervinii (Włochy). Skipass wykupiony na stronę włoską i szwajcarską (Zermatt).